FIERCE FIREARMS CARBON RAGE 7MM BC FCRG7MMBC20BS
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
UPC:
MPN:
FCRG7MMBC20BS
Availability:
Ships from our warehouse for local pickup in Brandon or have it shipped
Ask a Question About This Product
Need help with compatibility, warranty, features, holsters, optics, or accessories? Ask below.
Still have questions? Contact us at 813-934-1119 or info@gbaguns.com.
Frequently bought together:
Description
Action: Bolt Long Action
Caliber: 7mm BC
Barrel Length: 20"
Capacity: 3+1
Trigger: Bix'N Andy Adjustable
Safety: 3 Position
Stock: Monte Carlo
Stock Color: Digital Camouflage
Twist: 1:8"
Barrel Desctiption: Carbon Fiber Threaded
Muzzle: nan
Barrel Material: Stainless Steel
Hand: Right Hand
View AllClose
Additional Information
FFL Required:
Yes
Caliber:
7mm BC