OAKS WHOLESALE DIST/IVER IJ600 LIGHTWEIGHT 12 GAUGE IJ60012LW28S
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
UPC:
MPN:
IJ60012LW28S
Availability:
Ships from our warehouse for local pickup in Brandon or have it shipped
Ask a Question About This Product
Need help with compatibility, warranty, features, holsters, optics, or accessories? Ask below.
Still have questions? Contact us at 813-934-1119 or info@gbaguns.com.
Out of stock
Frequently bought together:
Description
Action: Break Open
Gauge: 12 Gauge
Barrel Length: 28"
Capacity: 2rd
Chamber: 3"
Overall Length: 45.25"