FIERCE FIREARMS CT RAGE 338 LAPUA MAG FCTRG338LAP26BBO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
UPC:
MPN:
FCTRG338LAP26BBO
Availability:
Ships from our warehouse for local pickup in Brandon or have it shipped
Ask a Question About This Product
Need help with compatibility, warranty, features, holsters, optics, or accessories? Ask below.
Still have questions? Contact us at 813-934-1119 or info@gbaguns.com.
Out of stock
Frequently bought together:
Description
Action: Bolt Magnum Action
Caliber: 338 Lapua
Barrel Length: 26"
Capacity: 3+1
Trigger: Bix'N Andy Adjustable
Safety: 3 Position
Stock: Monte Carlo
Stock Color: Digital Camouflage
Twist: 1:10"